KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15349033
nr 1534 9033
Troels Trier
(f. 1940), Danmark
Oljemålning, Landskap med hästar. Signerad. Olja på duk, 68x95 cm, yttermått inklusive ram: 91x119 cm
Troels Trier, dansk konstnär född 1940.
Utrop:
700 kr
Såld:
400 kr
måndag 17 april 2023
kl 20:45:34
350 kr